Banka Hesap Numaralarımız

+90 262 341 29 22

e-bulten@kozlucabeton.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   08:00 - 17:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

          Kozluca Beton Yapı Elemanları Şirketimiz üst yapı malzemeleri üreten bir şirket olarak kurucusu Furkan KOZLUCA tarafından 2013 yılında Kocaali’de üretim tesisini faaliyete geçirerek Türkiye sathında çalışmalara başlamıştır.

          Kurulduğu günden itibaren edindiği deneyim, iş tecrübesi, kaliteli ürün ve zamanında hizmet anlayışı ile üretim yapmaktadır. Dünya standartlarında teknoloji anlayışı ile kendini sürekli yenileyen, kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Kozluca Beton, konusunda uzman kadrosu ve tasarım ekibi ile Modern şehirlere ve müşterilerine yakışan çağdaş alanlar sunmak amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

          Doğaya saygılı, çevreye duyarlı iş anlayışımızla çevre düzenlemesinde Türkiye’nin en büyük firması olmak için çalışan Kozluca Beton, bu yönde yapmış olduğu her yıl yeni bir malzeme üretimi ve uygulamalarıyla sektöre ve şehircilik anlayışına yeni ufuklar açmakta ve birlikte dekore ettiğimiz şehirlerimizle gurur duymaktayız.

vision

MİSYONUMUZ

Kozluca Beton olarak kaliteli ürün ve zamanın hizmet anlayışımızla müşterilerimizin beklentisi olan ürün çeşitliliği ve sürekliliği, dayanıklılığı ve zamanında yaptığımız hizmetlerimizle sektöre öncülük eden firma olmak amacıyla sektördeki yerimizi almış bulunmaktayız. Beton üst yapı malzemeleri üretimimizde, dünya standartlarına uygun bir şekilde hizmet vermek, her türlü etik ve toplumsal kamu menfaatlerine uygun faaliyetlerin yenilikçi bir anlayış içinde olmak ve katkıda bulunmak amacıyla varız.

vision

VİZYONUMUZ

Mevcut ürün ve hizmet kalitemizi koruyarak, daha üst sınırlara çıkartmak. Ürün çeşitliliğini, dayanıklılığını ve sürekliliğini arttırmak ve Üretim Kapasitesini arttırmak. İstihdam sağlamak, ekonomimize katkıda bulunmak, Sektörde güvenilir ve saygın bir firma olarak kalmak, Dünya standartlarına uyarak üretim yapmak. Sürekli gelişmek ve büyümek. Modern şehircilik anlayışı çizgisinden çıkmamak. Müşterilerimize beklentileri doğrultusunda zamanında hizmet vermek. Çevreye değer katarak, mutlu kent anlayışı oluşturmak.

DEVAMI

DEĞERLERİMİZ

Kaliteli Malzeme İmalatı

Proaktiflik

Yenilikçilik

Kararlılık ve Tutarlılık

Güvenilirlilik

Müşteri Odaklılık

Takım Ruhuyla çalışmak

çevreye Duyarlılık

Sıfır Atık Anlayışı

Bizi Arayın +90 262 341 29 22

Bizi Arayın +90 262 341 29 22

Karşıyaka Mah. Maket Sk. No:26 Yeniköy / Başiskele / KOCAELİ
+90 262 341 29 22
+90 262 341 29 23
e-bulten@kozlucabeton.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Kozluca Beton

Tüm hakları Saklıdır. Designed By YSENEL

E-BÜLTEN ABONELİĞİ